Słuchawki
Awei T29P
Zdjęcia 7 |
Awei T29P |
|
Etui posiada wyświetlacz informacyjny, który pokazuje poziom naładowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Awei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Awei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Awei T29P
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.1 T29P TWS ATAWEHBTAWE0119 | 89 zł |
AWEI Bluetooth 5.1 T29P TWS AWE000119 | 97 zł |
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.1 T29P TWS 91414 | 94 zł |
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.1 T29P TWS 91414 | 89 zł |
Bezprzewodowe Etui Do Ładowania Słuchawek Długotrwała Autonomia Ipx6 Wodoo | 95 zł |
AWEI Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.1 T29P TWS + stacja dokująca Czar | 119 zł |
AWEI słuchawki Bluetooth 5.1 T29P TWS + stacja dokująca czarny/black | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →