Razer Blackshark V2 Pro 2023
Wideo 22Zdjęcia 16 |
Razer Blackshark V2 Pro 2023 |
|
Najwyższej klasy bezprzewodowe słuchawki gamingowe z zamkniętą obudową i łącznością bezprzewodową Razer Hyperspeed lub Bluetooth. Wyposażony w superkardioidalny mikrofon kierunkowy Razer HyperClear z elastycznym pałąkiem na głowę i wbudowany akumulator o dużej pojemności, który wystarcza na co najmniej kilka dni (do 70 godzin). Jest pozycjonowany jako produkt z najwyższej kategorii cenowej w 2023 roku, skierowany do wymagających graczy i e-sportowców, dla których bardzo ważna jest precyzyjna transmisja obrazu dźwiękowego bez opóźnień i zniekształceń.
Również słuchawki Razer Blackshark V2 Pro 2023 będą odpowiednie dla zamożnych użytkowników, którzy lubią gry komputerowe i chcą mieć wygodne markowe słuchawki do gier. Wykorzystując dynamiczne przetworniki Razer Triforce z tytanową membraną i potężnymi magnesami neodymowymi, ten model jest w stanie zapewnić wyraźne i bardzo szczegółowe sceny dźwiękowe, niezbędne w konkurencyjnych strzelankach dla wielu graczy i grach na świeżym powietrzu. Nauszniki wykonane są ze specjalnej pianki z pamięcią kształtu. Odwzorowują anatomiczne cechy głowy gracza i mają przewiewną konstrukcję.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Blackshark V2 Pro 2023
Wszystkie ceny 25 →RAZER Słuchawki RAZER BlackShark V2 Pro (2023) Czarny RZ04-04530100-R3M1 | 799 zł |
Razer BLACKSHARK V2 PRO (2023) - Black | 815 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 Pro 2023 Biały | 759 zł |
Nauszne Razer BlackShark V2 Pro (2023) Białe SL-G-RAZ-101 | 838 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 Pro 2023 Czarny | 799 zł |