Навушники
Roccat Syn Max Air
Відео 6Фото 20 |
Roccat Syn Max Air |
|
Підтримка віртуального об'ємного звуку за фірмовою технологією, док-станція для заряджання, підсвічування корпусу та док-станції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roccat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roccat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roccat Syn Max Air
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nauszne Roccat Syn Max Air Czarne SL-G-ROC-021 | 994 zł |
Słuchawki ROCCAT Syn Max Air | 895 zł |
Roccat Syn Max Air Nauszne Czarny | 939 zł |
Słuchawki ROCCAT Syn Max Air ROC-14-155-02 | 889 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →