Навушники
Roccat ELO 7.1 USB
Відео 8Фото 19 |
Roccat ELO 7.1 USB |
|
Дизайн оголов'я ідеально підходить для людей в окулярах. Провід завдовжки 2.5 метри. Віртуальний об'ємний звук та налаштування завдяки фірмовому додатку для ПК.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roccat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roccat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roccat ELO 7.1 USB
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki Roccat ELO 7.1 USB Black (1922140000) | 289 zł |
ROCCAT Słuchawki ROCCAT Elo 7.1 USB Czarny | 249 zł |
Nauszne Roccat ELO 7.1 USB SL-G-ROC-012 | 199 zł |
Słuchawki ROCCAT Elo 7.1 Czarny | 197 zł |
Słuchawki ROCCAT Elo 7.1 Czarny | 197 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →