Навушники
Roccat ELO 7.1 Air
Відео 15Фото 22 |
Roccat ELO 7.1 Air |
|
Дизайн
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roccat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roccat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roccat ELO 7.1 Air
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roccat Elo 71 Air - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier RGB z dźwięki | 306 zł |
Nauszne Roccat ELO 7.1 AIR SL-G-ROC-014 | 339 zł |
Słuchawki ROCCAT Elo 7.1 Air Czarny | 312 zł |
Słuchawki ROCCAT Elo 7.1 Air Czarny 192215 | 306 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →