Навушники
Roccat Syn Pro AIR
Відео 25Фото 18 |
Roccat Syn Pro AIR |
|
Об'ємний звук, тривалий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roccat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roccat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roccat Syn Pro AIR
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nauszne Roccat Syn Pro AIR Czarne SL-G-ROC-020 | 539 zł |
Słuchawki ROCCAT Syn Pro Air Czarny | 461 zł |
Słuchawki ROCCAT Syn Pro Air Czarny | 455 zł |
Słuchawki Roccat Syn Pro Air Czarne (002168740000) | 476 zł |
Słuchawki gamingowe ROCCAT SYN Pro Air ROC-14-150-02 | 429 zł |
Roccat Syn Pro Air Nauszne Czarny | 454 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →