Навушники
JVC HA-S31BT
Відео 5Фото 15 |
JVC HA-S31BT 2022 рік |
|
Довгий час автономної роботи. Невелика вага.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC HA-S31BT
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki JVC HA-S31BT-H-U | 159 zł |
Słuchawki JVC HA-S31BT-H, Bluetooth | 159 zł |
JVC Słuchawki bluetooth HA-S31BT szare | 149 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →