Навушники
SteelSeries Arctis Nova 4P (SL-G-STS-103)
Відео 5Фото 5 |
SteelSeries Arctis Nova 4P |
|
Сертифікація PlayStation. Мультиплатформна підтримка. Налаштування, керування та підтримка віртуального звуку за допомогою фірмової програми для ПК.
Версія для Xbox: SteelSeries Arctis Nova 4X, мультиплатформна версія: SteelSeries Arctis Nova 4
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SteelSeries Arctis Nova 4P
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nauszne SteelSeries Arctis Nova 4P SL-G-STS-103 | 499 zł |
Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 4P | 499 zł |
Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 4P 61641 | 499 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Steelseries Arctis Nova 4P (61641) - PACZKOMAT, POCZTA | 645 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →