SteelSeries Arctis 1 Wireless (SS61512)
Відео 14Фото 23 |
SteelSeries Arctis 1 Wireless |
|
Одна з найбільш доступних бездротових ігрових накладних гарнітур з популярної лінійки SteelSeries Arctis. Має закрите акустичне оформлення, обладнана знімним мікрофоном на гнучкій дужці. Призначена для використання з ПК, ноутбуками, Android-смартфонів і планшетами, а також ігровими консолями Sony PlayStation 4 і Nintendo Switch. Підключення до джерела якісного цифрового аудіосигналу виконується з допомогою власного завадостійкого пропрієтарного бездротового інтерфейсу, причому комплектний приемопередающий блок обладнаний роз'ємом USB Type-C.
Крім цього підтримується аналогове підключення за допомогою комплектного триметрового кабелю з роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm. Навушники SteelSeries Arctis 1 Wireless можуть використовуватися не тільки для акустичного оформлення ігрового процесу, але і для прослуховування музичних композицій популярних жанрів. Міцна і практична конструкція оголів'я і чаш легко підлаштовується під анатомічні особливості голови користувача і не викликає дискомфорту при багатогодинному використанні. Якісний спрямований мікрофон з технологією шумозаглушення ClearCast гарантує впевнене захоплення голосу. Вбудований акумулятор забезпечує до 20 годин активної автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Arctis 1 Wireless
Усі ціни 7 →SteelSeries Arctis 1 | 442 zł |
SteelSeries Arctis 1 Wireless Nauszne Czarny | 399 zł |
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1 Wireless Czarny 61512 | 500 zł |
STEELSERIES ARCTIS 1 Wireless X (seria X) | 698 zł |
SteelSeries Arctis 1 Wireless Nauszne Czarny | 399 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SteelSeries Arctis 1 Wireless for XBox Series X, gam | 593 zł |
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1 Wireless 61502 | 550 zł |