Навушники
SteelSeries Arctis Nova 7X
Відео 9Фото 12 |
SteelSeries Arctis Nova 7X |
|
Сертифікація Xbox. Мультиплатформна підтримка, підключення через mini-Jack (3.5 мм), Bluetooth та радіоканал. Багата комплектація. Налаштування, керування та підтримка віртуального звуку за допомогою фірмової програми для ПК.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SteelSeries Arctis Nova 7X
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SteelSeries Arctis Nova 7X | 793 zł |
Nauszne SteelSeries Arctis Nova 7X Czarne SL-G-STS-081 | 699 zł |
Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 7X | 679 zł |
SteelSeries Arctis Nova 7X Wireless Nauszne Czarny | 679 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →