SteelSeries Arctis 1 Wireless (SS61512)
Wideo 14Zdjęcia 23 |
SteelSeries Arctis 1 Wireless |
|
Jeden z najtańszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier z popularnej linii SteelSeries Arctis. Ma zamkniętą konstrukcję akustyczną i jest wyposażony w wyjmowany mikrofon na elastycznym ramieniu. Zaprojektowany do użytku z komputerami PC, laptopami, smartfonami i tabletami z systemem Android, a także konsolami do gier Sony PlayStation 4 i Nintendo Switch. Połączenie z wysokiej jakości cyfrowym źródłem sygnału audio odbywa się za pomocą własnego, opatentowanego bezprzewodowego interfejsu przeciwzakłóceniowego, a cała jednostka nadawczo-odbiorcza jest wyposażona w złącze USB typu C.
Dodatkowo połączenie analogowe jest obsługiwane za pomocą kompletnego trzymetrowego kabla z 4-pinowym złączem mini-Jack 3,5 mm. Słuchawki SteelSeries Arctis 1 Wireless mogą służyć nie tylko do oprawy akustycznej rozgrywki, ale także do słuchania muzyki z popularnych gatunków. Solidna i praktyczna konstrukcja pałąka i nauszników łatwo dopasowuje się do anatomicznych cech głowy użytkownika i nie powoduje dyskomfortu po wielu godzinach użytkowania. Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy z technologią redukcji szumów ClearCast zapewnia pewne odbieranie głosu. Wbudowany akumulator zapewnia do 20 h aktywnej autonomicznej pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Arctis 1 Wireless
Wszystkie ceny 8 →SteelSeries Arctis 1 | 442 zł |
SteelSeries Arctis 1 Wireless Nauszne Czarny | 399 zł |
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1 Wireless Czarny 61512 | 500 zł |
STEELSERIES ARCTIS 1 Wireless X (seria X) | 696 zł |
SteelSeries Arctis 1 Wireless Nauszne Czarny | 399 zł |