SteelSeries Arctis Nova 7 (SS61553)
Wideo 23Zdjęcia 16 |
SteelSeries Arctis Nova 7 |
|
Pełnowymiarowy zestaw słuchawkowy do gier z łącznością combo, przemyślaną ergonomią i oficjalnym wsparciem dla wszystkich obecnych platform do gier, w tym PC, Playstation 4/5, Xbox One/Series S/X i Nintendo Switch. Jest to najbardziej zaawansowany model w zaktualizowanej linii 2022 Artics Nova. Należy do wyższego segmentu cenowego i jest przeznaczony dla wymagających graczy, którzy szukają wygodnego zestawu słuchawkowego do gier z doskonałym dźwiękiem i wysokiej jakości mikrofonem.
SteelSeries Arctis Nova 7 to pełnowymiarowy, zamknięty zestaw słuchawkowy z regulowanym pałąkiem i obrotowymi miseczkami. Wyściełany metalowy pałąk z 4-pozycyjnym pałąkiem ComfortMAX równomiernie rozkłada ciężar, zapewniając wygodne dopasowanie. Poduszki nauszne z tkaniny AirWeave pozwalają uszom oddychać, a pianka z pamięcią kształtu wypełnia uszy. Całość okazała się dość lekka i nie męczy użytkownika przy dłuższym noszeniu.
Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w nowe 40-milimetrowe przetworniki High Fidelity z obsługą dźwięku przestrzennego i wbudowanym korektorem parametrycznym, co jest rzadkością w tego typu gadżetach. Aby komunikować się z partnerami (lub udawanymi rywalami), w obudowie ukryty jest chowany z autorskim systemem redukcji szumów ClearCast 2, który może zredukować hałas tła o 25 dB.
Podobnie jak w przypadku innych modeli z serii Artics Nova, mikrofon jest wysuwany, więc jeśli chcesz, możesz go wyjąć, zamieniając zestaw słuchawkowy w klasyczne słuchawki. Do połączenia z komputerami PC i konsolami urządzenie wyposażone jest w odłączany kabel audio o długości 1,2 metra, odbiornik Bluetooth oraz moduł radiowy. Przy połączeniu bezprzewodowym producent obiecuje 38 godzin pracy na baterii. Dzięki szybkiemu ładowaniu urządzenie można naładować do 6 godzin pracy w zaledwie 15 minut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Arctis Nova 7
Wszystkie ceny 13 →STEELSERIES Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 7 Czarny | 619 zł |
SteelSeries Arctis Nova 7 | 753 zł |
Nauszne SteelSeries Arctis Nova 7 Czarne SL-G-STS-079 | 649 zł |
Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 7 | 616 zł |
Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 7 | 616 zł |