Słuchawki
Sony Pulse Elite
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Sony Pulse Elite |
|
Połączenie przez radio lub Bluetooth. Sterowniki planarne. Długi czas pracy baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony Pulse Elite
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Słuchawki bezprzewodowe SONY PULSE Elite do | 699 zł |
Słuchawki SONY Pulse Elite | 585 zł |
Słuchawki Sony Playstation 5 Pulse Elite Białe (9572978) | 689 zł |
Słuchawki SONY Pulse Elite BRAK | 585 zł |
Słuchawki SONY Pulse Elite | 585 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →