Навушники
Sony Inzone Buds
Відео 13Фото 20 |
Sony Inzone Buds |
|
Активне шумозаглушення. Довгий час автономної роботи. Підтримка 360 Spatial Sound. Керування та налаштування за допомогою програми INZONE Hub. Підтримка Bluetooth LE.
Заявлене виробником об'ємне звучання працює лише за умови використання фірмової програми для ПК INZONE Hub.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony Inzone Buds
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony INZONE Buds prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne do gier dźwięk | 720 zł |
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY Inzone Buds WFG700 Czarny | 899 zł |
Dokanałowe Sony INZONE Buds Białe SL-G-SON-007 | 899 zł |
Słuchawki SONY Inzone Buds Biały | 898 zł |
Słuchawki SONY Inzone Buds Biały | 898 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →