Sony WF-C500
Відео 23Фото 14 |
Sony WF-C500 |
|
Повністю бездротові True Wireless від Sony, які побачили світ в 2021 році і позиціонуються виробником в середній ціновий сегмент. Перш за все звернемо увагу на те, що це легкі внутрішньоканальні навушники, представлені в широкому асортименті кольорів — від класичного білого і чорного до бірюзового і помаранчевого. Така варіативність, безсумнівно, сподобається молодіжній аудиторії.
В основі навушників Sony WF-C500 знаходяться динамічні 5,5-мм драйвера. Виробником реалізована підтримка кодеків AAC, а заявлений Підтримуваний частотний діапазон відповідає класичним від 20 Гц до 20 кГц. Технологія DSEE забезпечує високу якість звуку. Навушники сумісні з голосовими помічниками, активація яких здійснюється простим натисненням однієї кнопки. Підключення до джерела сигналу здійснюється по бездротовому каналу Bluetooth v 5.0, радіус дії — до 10 м.завдяки функції Fast Pair користувач легко може знайти пов'язані з телефоном навушники. Час автономної роботи навушників - до 10 год, які можна збільшити на 20 год за допомогою комплектного кейса.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony WF-C500
Усі ціни 65 →Sony Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth WF-C500 stopień ochrony IPX | 209 zł |
Słuchawki Sony WF-C500 Czarne (WFC500B.CE7) | 235 zł |
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY WF-C500 Zielony | 249 zł |
Sony WF-C500 - Black | 267 zł |
Sony Słuchawki WF-C500 pomarańczowy UHSONRDBWFC5003 | 257 zł |