Sony WF-C500
Wideo 23Zdjęcia 14 |
Sony WF-C500 |
|
W pełni bezprzewodowy True Wireless firmy Sony, która ujrzała świat w 2021 roku i jest pozycjonowana przez producenta w średnim segmencie cenowym. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że są to lekkie słuchawki douszne, prezentowane w szerokiej gamie kolorystycznej – od klasycznej bieli i czerni po turkus i pomarańcz. Taka zmienność z pewnością przypadnie do gustu młodym widzom.
Sercem słuchawek Sony WF-C500 są dynamiczne przetworniki 5,5 mm. Producent zaimplementował obsługę kodeków AAC, a deklarowany obsługiwany zakres częstotliwości odpowiada klasyce od 20 Hz do 20 kHz. Technologia DSEE zapewnia dźwięk wysokiej jakości. Słuchawki są kompatybilne z asystentami głosowymi, których można aktywować po prostu naciskając jeden przycisk. Połączenie ze źródłem sygnału odbywa się za pomocą bezprzewodowego kanału Bluetooth v 5.0, zasięg do 10 m. Dzięki funkcji Fast Pair użytkownik może łatwo znaleźć sparowane z telefonem słuchawki. Żywotność baterii słuchawek wynosi do 10 godzin, którą można wydłużyć o 20 godzin za pomocą dołączonego etui.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony WF-C500
Wszystkie ceny 65 →Sony Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth WF-C500 stopień ochrony IPX | 209 zł |
Słuchawki Sony WF-C500 Czarne (WFC500B.CE7) | 235 zł |
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY WF-C500 Zielony | 249 zł |
Sony WF-C500 - Black | 267 zł |
Sony Słuchawki WF-C500 pomarańczowy UHSONRDBWFC5003 | 257 zł |