Навушники
Sony MDR-MV1
Відео 15Фото 18 |
Sony MDR-MV1 |
|
Широкий частотний діапазон, кабель, що знімається.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony MDR-MV1
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Sony MDR-MV1 Black 9115 | 2 069 zł |
Sony MDR-MV1 Słuchawki monitorowe z otwartym tyłem | 2 118 zł |
SONY MDR-MV1 - Studyjne Słuchawki ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DO | 1 990 zł |
Słuchawki nauszne SONY MDR-MV1 Czarny | Bezpłatny transport | 2 015 zł |
Sony MDR-MV1 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 2 079 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →