Sony WI-C100
Wideo 17Zdjęcia 16 |
Sony WI-C100 |
|
Wodoodporne słuchawki douszne (na kablu) z łączem bezprzewodowym, skierowane do osób prowadzących aktywny tryb życia. Różnią się kompaktowymi wymiarami, umiarkowaną wagą (20 g) i doskonałą autonomią. Wyposażony we wbudowany mikrofon do rozmów głosowych w trybie głośnomówiącym. Dzięki cechom konstrukcyjnym dobrze trzymają się w małżowinie usznej podczas poruszania głową, pchania czy biegania.
Stopień ochrony IPX4 sprawia, że są odporne na pot, zachlapania i deszcz. Dzięki odpowiedniemu doborowi nauszników (w zestawie trzy rozmiary) są one wygodne podczas długotrwałego noszenia. Słuchawki Sony WI-C100 łączą się ze źródłem dźwięku, takim jak smartfon, tablet lub laptop, za pomocą technologii bezprzewodowej Bluetooth 5.0 o stabilnym zasięgu 10 m. Zastrzeżona technologia Digital Audio Enhancement Technology (DSEE) dokładnie odtwarza efekty kompresji dźwięku, zapewniając sygnał wysokiej jakości jak najbliżej oryginalnego nagrania.
Według producenta markowe przetworniki dynamiczne z 9-milimetrową membraną i magnesami neodymowymi zapewniają mocny i zrównoważony dźwięk, który sprawdzi się podczas odtwarzania dowolnych popularnych gatunków muzycznych, audiobooków czy podcastów. Pojemność wbudowanego akumulatora Li-PoI wystarcza na kilka dni aktywnego użytkowania (do 25 godzin dźwięku), a szybkie ładowanie w 10 minut doda 1 godzinę autonomii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony WI-C100
Wszystkie ceny 50 →Sony Wic100WCe7 WI-C100 Słuchawki Biały 14 x 15 x 15 cm 20 g | 142 zł |
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY WI-C100 Beżowy | 160 zł |
Słuchawki dokanałowe SONY WI-C100 Szary | 180 zł |
SONY BT WI-C100L Niebieskie WIC100L.CE7 | 159 zł |
Dokanałowe Sony WIC100 biały SL-BT-SON-076 | 169 zł |