Sony MDR-7506
Wideo 17Zdjęcia 6 |
Sony MDR-7506 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony MDR-7506
Wszystkie ceny 14 →Słuchawki SONY MDR-7506 | 524 zł |
Słuchawki nauszne SONY MDR-7506 Czarny | 509 zł |
Sony Sony MDR-7506 - Słuchawki studyjne | 577 zł |
Słuchawki nauszne SONY MDR-7506 Czarny | 509 zł |
Sony MDR-7506 - Słuchawki studyjne | 610 zł |
Kultowy model słuchawek monitora firmy Sony już od trzeciej dekady jest flagowym w tej niszy, rywalizując o prymat z równie wybitnym konkurentem Sennheiser HD 280 PRO. W rzeczywistości modele mają prawie identyczną charakterystykę, z tą różnicą, że Sony jest bardziej kompaktowe i ... bardziej popularne.
Flagowiec w Twoich rękach
Popularność modelu gra ją zarówno na plus, jak i na minus. Na rynku jest wiele podróbek, więc musisz uważać i wybierać zaufane sklepy do kupienia.
Pod względem ergonomii słuchawki są godne pochwały. Dopasowują się do ciała, odcinają hałas z zewnątrz, kompaktowo składają się do markowego miękkiego etui dołączonego do zestawu.
Trochę zdenerwowany winylowymi nausznikami, które szybko się zużywają po intensywnym użytkowaniu. Ale możesz zamówić nowe, a także prawie każdą inną część słuchawek. Pudełko pokazuje nawet schematycznie, jak się zmieniają. Zwinięty długi kabel (3 m) wygląda solidnie, o czym świadczy wieloletnia praca, ale lepiej by było, gdyby był wyjmowany.
Prawdziwy dźwięk
MDR-7506 jest szeroko stosowany do nagrywania dźwięku w filmach i telewizji, gdzie ważna jest otwarta scena dźwiękowa z wyraźnymi szczegółami w zakresie średnich i wysokich częstotliwości. Jeśli jednak potrzebujesz uzyskać od nich „zabójczy” bas, wystarczy podłączyć do wzmacniacza z możliwością korekcji lub odtwarzacza programowego. Dla wielu słuchawki naprawdę brzmią bardzo komfortowo, co tłumaczy ich dużą popularność.
Sony MDR-7506 to niezatapialny krążownik we flocie słuchawek monitorowych. 25 lat udanego żeglowania po rynku muzycznym to godny powód, aby wybrać ten model.