Słuchawki
Monoprice Monolith M1060C (29513)
Wideo 7Zdjęcia 10 |
Monoprice Monolith M1060C |
|
Duże profesjonalne słuchawki studyjne. Przetworniki planarne 106 mm, drewniane wstawki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monoprice 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monoprice.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Monoprice Monolith M1060C
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki nauszne MONOPRICE Monolith M1060C Czarno-brązowy | 1 544 zł |
Słuchawki nauszne MONOPRICE Monolith M1060C Czarno-brązowy MONOLITH M1060C | 1 544 zł |
Monoprice Monolith M1060C Nauszne Czarno-brązowy | 1 559 zł |
Monoprice Monolith M1060C słuchawki planarne | 1 688 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →