Навушники
Acefast T6
Відео 16Фото 20 |
Acefast T6 |
|
Напівпрозорий корпус кейсу. Шумопридушення на мікрофонах. Світлодіодний дисплей з індикацією заряджання на кейсі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Acefast T6
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki TWS Acefast T6 zielone T6youthgreen | 200 zł |
Słuchawki Acefast T6 Youth Green | 241 zł |
Acefast Słuchawki Bezprzewodowe Lekkie Dokanałowe Tws Bluetooth Wireless | 259 zł |
Acefast dokanałowe słuchawki bezprzewodowe TWS Bluetooth niebieski (T6 sap | 259 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Acefast dokanałowe TWS Bluetooth jasnoniebieski (T | 375 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →