Słuchawki
Acefast T6
Wideo 16Zdjęcia 20 |
Acefast T6 |
|
Półprzezroczysta obudowa. Redukcja szumów na mikrofonach. Wyświetlacz LED ze wskaźnikiem ładowania na obudowie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acefast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acefast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Acefast T6
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki TWS Acefast T6 zielone T6youthgreen | 200 zł |
Słuchawki Acefast T6 Youth Green | 241 zł |
Acefast Słuchawki Bezprzewodowe Lekkie Dokanałowe Tws Bluetooth Wireless | 259 zł |
Acefast dokanałowe słuchawki bezprzewodowe TWS Bluetooth niebieski (T6 sap | 259 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Acefast dokanałowe TWS Bluetooth jasnoniebieski (T | 375 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →