Słuchawki
Defunc True Entertainment
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Defunc True Entertainment |
|
Niskie opóźnienie dźwięku (60 ms). Długa żywotność baterii (z etui).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defunc 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defunc.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Defunc True Entertainment
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Defunc True Entertainment Douszne True bezprzewodowe słuchawki douszne pod | 499 zł |
defunc TRUE ENTERTAINMENT - true wireless earphones with mic | 399 zł |
Słuchawki dokanałowe DEFUNC True Entertainment Czerwony | 219 zł |
Defunc True Entertainment Earbuds, In-Ear, Wireless, Black | 278 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →