Słuchawki
JLab Mini True Wireless Earbuds
Wideo 2Zdjęcia 53 |
JLab Mini True Wireless Earbuds |
|
Kompaktowe wymiary.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JLab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JLab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JLab Mini True Wireless Earbuds
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JLab JBuds Mini Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Połączenia/Muzy | 370 zł |
Słuchawki JLab Mini True Wireless Earbuds (IEUEBJBMINIRBLK124) Czarna | 223 zł |
JLab Mini True Wireless Earbuds, black | 269 zł |
Słuchawki JLab Mini True Wireless Earbuds (IEUEBJBMINIRPNK124) Różowa | 223 zł |
Słuchawki JLab Mini True Wireless Earbuds (IEUEBJBMINIRAQUA124) Zielona | 183 zł |
JLab Mini True Wireless Earbuds, green | 250 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →