Słuchawki
Defunc True Plus
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Defunc True Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defunc 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defunc.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Defunc True Plus
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki dokanałowe DEFUNC True Plus Różowy | 500 zł |
Słuchawki dokanałowe DEFUNC True Plus Różowy D4225 | 500 zł |
Słuchawki Defunc True Plus (D4225) Różowa | 298 zł |
Słuchawki Defunc True Plus (D4224) Niebieska | 290 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →