Навушники
Behringer T-Buds
Відео 1Фото 10 |
Behringer T-Buds |
|
Активне шумозаглушення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Behringer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Behringer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Behringer T-Buds
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Behringer T-BUDS 000-F6R00-00010 | 192 zł |
Behringer Behringer T-BUDS Black T-BUDS | 185 zł |
Behringer T-BUDS Bluetooth Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów | 201 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →