Навушники
Belkin Soundform Motion
Відео 1Фото 20 |
Belkin Soundform Motion |
|
Тривалий час автономної роботи, по два мікрофони в кожному навушнику.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Belkin Soundform Motion
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Belkin Słuchawki douszne true wireless SoundForm Motion z redukcją szumówBATERIA NA CAŁY DZIEŃ I WYSOKA JAKOŚĆ POŁĄCZEŃ: Dzięki 27 godzinom pracy na baterii słuchawki po naładowaniu działają przez c... щеały dzień. 4 mikrofony z algorytmem redukcji szumów oferują tryb mono, aby używać jednej słuchawki i oszczędzać baterię.
POŁĄCZENIE BLUETOOTH: Bluetooth 5.2 zapewnia połączenie ze zgodnymi urządzeniami w zaledwie kilka sekund z odległości do 10 metrów, a technologia wielopunktowa pozwala łączyć się z 2 urządzeniami jednocześnie i płynnie przełączać między nimi.
WYJĄTKOWY DŹWIĘK: Dzięki 12-milimetrowym przetwornikom te słuchawki bezprzewodowe zapewniają wyrazisty dźwięk, zupełnie jak na prywatnym koncercie. 3 ustawienia korektora wzbogacają dźwięki podczas codziennego słuchania muzyki, podcastów i nie tylko.
REDUKCJA SZUMÓW: Ciesz się komfortem przez cały dzień dzięki hybrydowej funkcji redukcji szumów otoczenia (ENC), która neutralizuje hałas i przepuszcza tylko odpowiednią ilość dźwięków z otoczenia, pozwalając skupić się na tym, co chcesz usłyszeć.
ODPORNOŚĆ NA POT I ZACHLAPANIE: Te słuchawki Bluetooth SoundForm Motion z certyfikatem Qi zapewniają odporność na pot i wodę na poziomie IPX5, dzięki czemu możesz z nich korzystać podczas treningu lub w deszczową pogodę. Amazon.plПоскаржитись | 120 zł |
Belkin SoundForm Motion Dokanałowe Bluetooth 5.2 CzarnyAktywne redukowanie szumów:nie;Asys OleOle.plПоскаржитись | 120 zł |
Belkin SoundForm Motion Dokanałowe Bluetooth 5.2 CzarnyAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDПоскаржитись | 120 zł |
Belkin SoundForm Motion Dokanałowe Bluetooth 5.2 BiałyAktywne redukowanie szumów:nie;Asys OleOle.plПоскаржитись | 120 zł |
Belkin SoundForm Motion Dokanałowe Bluetooth 5.2 BiałyAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDПоскаржитись | 120 zł |
Серія Belkin SoundformПорівняти в таблиці →
від 97 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, акумулятор: до 9 год, з кейсом + 28 год
від 201 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 7 год, з кейсом + 31 год
від 108 zł
для дітей, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 24 год
від 150 zł
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.2, складаються, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 65 год
від 120 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 9 год, з кейсом + 33 год
від 116 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 7 год, з кейсом + 31 год
від 79 zł
для дітей, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 5.0, акумулятор: 500 мАгод, до 30 год
від 366 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aptX, активне шумозаглушення, голосовий асистент, захист від вологи, акумулятор: до 7 год, з кейсом + 31 год
від 109 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, акумулятор: до 8 год, з кейсом + 38 год
від 249 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 24 год
від 175 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 60 мАгод, до 8 год, з кейсом + 36 год
від 149 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 24 год
від 275 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, активне шумозаглушення, захист від вологи, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 35 год
від 126 zł
для дітей, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, USB C, Bluetooth v 5.2, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 35 год
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 120 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, голосовий асистент, акумулятор: до 4.5 год
від 96 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 8 год, з кейсом + 30 год
від 116 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 40 мАгод, до 7 год
від 119 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.1, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 40 мАгод, до 5 год, з кейсом + 24 год
від 90 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 40 мАгод, до 8 год
від 103 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 40 мАгод, до 5.5 год, з кейсом + 22 год
від 96 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, голосовий асистент, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 38 мАгод, до 4 год, з кейсом + 20 год
від 93 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, активне шумозаглушення, голосовий асистент, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 40 мАгод
від 122 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, акумулятор: 40 мАгод, до 4 год
від 99 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 95 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, голосовий асистент, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 30 мАгод, до 5 год, з кейсом + 20 год
від 113 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 3 год, з кейсом + 30 год