Навушники
Belkin Soundform Nano
Відео 1Фото 25 |
Belkin Soundform Nano |
|
Обмеження максимальної гучності на рівні 85 дБ. Довгий час автономної роботи (з кейсом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Belkin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Belkin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Belkin Soundform Nano
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Belkin SOUNDFORM Nano prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne dla dziec | 108 zł |
Belkin SoundForm Nano for Kids | 191 zł |
Dokanałowe Belkin SoundForm Nano True Wireless Earbuds Niebieskie SL-BT-BL | 189 zł |
Słuchawki Belkin Soundform Nano niebieskie (PAC003btBL) | 187 zł |
Belkin SoundForm NANO - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 159 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →