Lenovo LivePods LP40 Pro
Фото 6 |
Lenovo LivePods LP40 Pro |
|
Недорогі навушники-вкладиші true wireless від відомої компанії Lenovo. Модель відноситься до рішень базового рівня без вбудованих систем шумоподавлення. Втім, «шумодав» початкового рангу заявлено для мікрофона навушників. За звучання Lenovo LivePods LP40 Pro відповідають 13-міліметрові динамічні випромінювачі, що покривають широкий діапазон частот від 20 Гц до 20 кГц. Звук навушників збалансований, без вираженої орієнтації під конкретні музичні жанри.
Підключається TWS-гарнітура за протоколом бездротового зв'язку Bluetooth v 5.1 - стійке з'єднання з джерелом аудіосигналу підтримується в радіусі до 10 м. Притулком для навушників служить зарядний кейс, разом з яким можна розраховувати на 20 годин автономності. Самі ж навушники тримаються на плаву протягом 6-годинного марафону прослуховування аудіотреків на середньому рівні гучності. У навантаження модель отримала зручне сенсорне управління, а в комплекті з гарнітурою поставляються змінні силіконові насадки під різні розміри вушних раковин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo LivePods LP40 Pro
Усі ціни 7 →aether Lenovo LP40 Pro bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 51 25 god | 240 zł |
Słuchawki Lenovo LP40 białe | 41 zł |
Oryginalne Słuchawki Lenovo Bezprzewodowe Bluetooth LP40 Pro Czarne | 73 zł |
Słuchawki Bluetooth Lenovo ThinkPlus LivePods LP40 Pro Czarne Dokanałowe | 120 zł |
Lenovo Lp40 Pro Bt - Białe / Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Lenovo Lp4 | 51 zł |
LENOVO LP 40 PRO ZIELONE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE | 74 zł |
LENOVO LP 40 PRO FIOLETOWE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE | 74 zł |