Навушники
Lenovo ThinkPlus LivePods XT92
Відео 9Фото 21 |
Lenovo ThinkPlus LivePods XT92 |
|
Ігровий режим з малою затримкою передачі звуку (60 мс).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPlus LivePods XT92
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo XT92 2024 Powerbank Wodoodporne | 69 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Douszne Lenovo Słuchawki Anc Xt-92 Xt-92 | 69 zł |
Lenovo Xt92 Słuchawki Bluetooth Tws Czarne | 65 zł |
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE LENOVO XT 92 WODOODPORNE Iphone android samsung | 200 zł |
Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Lenovo XT 92 | 69 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →