Навушники
Lenovo Go USB-C ANC (4XD1C99220)
Відео 1Фото 12 |
Lenovo Go USB-C ANC |
|
Сертифікація Microsoft Teams. Активне шумозаглушення та чітка передача голосу завдяки трьом мікрофонам.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Go USB-C ANC
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Słuchawki douszne Go USB-C ANC 4XD1C99220 | 198 zł |
Lenovo Słuchawki douszne Go USB-C Anc 4XD1C99220 UHLNVBDP0000001 | 326 zł |
Lenovo Słuchawki douszne Go USB-C Anc 4XD1C99220 109849 | 344 zł |
LENOVO Go USB-C ANC In-Ear Headphones | 345 zł |
Lenovo Słuchawki douszne Go USB-C Anc 4XD1C99220 109849 | 326 zł |
Lenovo 4xd1c99220 Usb C Headset Posrebrzany | 150 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →