Lenovo LP75
Відео 3Фото 18 |
Lenovo LP75 |
|
Вологозахищені та бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless, що якісно звучать, з гарною автономністю і завушним силіконовим кріпленням для надійного утримання під час інтенсивної фізичної активності. Повністю позбавлені проводів, що забезпечують абсолютну свободу рухів. Виробником позиціонуються як продукт середньої цінової категорії 2023 року, призначений для широкого кола користувачів, які займаються спортом і віддають перевагу якісним брендовим рішенням зі збалансованим співвідношенням функціональності та вартості.
Ергономічна форма корпусу, силіконове завушне кріплення та комплектні насадки-амбушюри різних розмірів гарантують комфортну та надійну посадку у вушному каналі. Підійдуть для активних спортивних занять: бігу будь-якої інтенсивності, гімнастики, велоспорту, силових тренувань тощо. Завдяки сучасному чіпсету бездротові навушники Lenovo LP75 повноцінно підтримують як стандартний кодек SBC, так і покращений AAC, необхідний для більш точної передачі якісного звуку, стисненого без втрати якості за алгоритмами FLAC або Apple Lossless. Завдяки вбудованим мікрофонам з цифровим шумом придушення ENC, ця модель відмінно працює в режимі hands-free, забезпечуючи голосове спілкування в мережах стільникового зв'язку і месенджерах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo LP75
Усі ціни 11 →Słuchawki bezprzewodowe Sportowe Lenovo LP 75 | 96 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo LP75 Bluetooth Douszne Czarne Wodoodporne | 100 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Lenovo Lp75 Bt | 73 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Zauszne Lenovo LP75 Wodoodporne Biegania i Rower | 90 zł |
Oryginalne Słuchawki Lenovo LP75 Thinkplus Bezprzewodowe Bluetooth Lux | 68 zł |