Навушники
Lenovo HT28
Відео 1Фото 9 |
Lenovo HT28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo HT28
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo HT28 TWS Słuchawki douszne Bluetooth 50 Touch Control True Wireless | 205 zł |
Lenovo Słuchawki douszne TWS HT28 Czarne UHLNNBDBHT28BLA | 142 zł |
LENOVO TWS HT28 Czarne HT28BLA | 150 zł |
Dokanałowe Lenovo HT28 TWS Bluetooth białe SL-BT-LEN-018 | 149 zł |
Lenovo Słuchawki douszne TWS HT28 Czarne 92948 | 150 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →