Навушники
Lenovo HE05
Відео 15Фото 15 |
Lenovo HE05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo HE05
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo HE05 Zestaw słuchawkowy Bluetooth z opaską na szyję biały Lenovo HE | 117 zł |
Lenovo sluchawki douszne bluetooth HE05 czarne UHLNNBDBHE05BLA | 45 zł |
Słuchawki dokanałowe LENOVO HE05 Czarny | 60 zł |
LENOVO Bluetooth HE05 biale HE05WHI | 51 zł |
Dokanałowe Lenovo Wireless Bluetooth Headset HE05 białe SL-BT-LEN-022 | 49 zł |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →