Навушники
Edifier X3 TO-U
Відео 2Фото 20 |
Edifier X3 TO-U |
|
Довгий час автономної роботи, компактні розміри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edifier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edifier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edifier X3 TO-U
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dokanałowe Edifier X3 TO-U Szare SL-BT-EIE-0006 | 89 zł |
Edifier X3 TO-U Dokanałowe Bluetooth 5.0 Szary | 89 zł |
Słuchawki TWS Edifier X3 TO-U (szare) | 98 zł |
Edifier X3 TO-U Dokanałowe Bluetooth 5.0 Szary | 89 zł |
Słuchawki TWS Edifier X3 TO-U (szare) | 89 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →