Słuchawki
Edifier X3 TO-U
Wideo 2Zdjęcia 20 |
Edifier X3 TO-U |
|
Długa żywotność baterii, kompaktowy rozmiar.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edifier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edifier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Edifier X3 TO-U
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dokanałowe Edifier X3 TO-U Szare SL-BT-EIE-0006 | 89 zł |
Słuchawki dokanałowe EDIFIER X3 TO-U Szary | 89 zł |
Edifier Słuchawki TWS Edifier X3 TO-U (szare) | 89 zł |
Słuchawki dokanałowe EDIFIER X3 TO-U Szary X3 GREY | 89 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →