Słuchawki
Edifier W820NB Plus
Wideo 20Zdjęcia 38 |
Edifier W820NB Plus |
|
Aktywna redukcja szumów wyposażona w DNN - Deep Neural Network (głęboka sieć neuronowa), długi czas pracy baterii, certyfikat Hi-Res oraz wsparcie dla kodeka LDAC.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edifier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edifier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Edifier W820NB Plus
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Edifier Słuchawki bezprzewodowe W820NB Plus ANC kość słoniowa w820nbplus | 449 zł |
Słuchawki nauszne EDIFIER W820NB Plus Niebieski | 329 zł |
Słuchawki nauszne EDIFIER W820NB Plus Niebieski W820NB PLUS BLUE | 329 zł |
Słuchawki Edifier W820NB Plus czarne | 651 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →