Słuchawki
SBS Q-Pro (TEEARTWSNHUSHBTW)
Zdjęcia 5 |
SBS Q-Pro |
|
Aktywna redukcja hałasu, długi czas pracy z etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SBS Q-Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SBS Słuchawki SBS TWS Q-Pro Białe z ANC Biały | 150 zł |
Słuchawki dokanałowe SBS Q-Pro Biały | 150 zł |
Słuchawki dokanałowe SBS Q-Pro Biały | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →