Навушники
Lenovo HT38
Відео 3Фото 16 |
Lenovo HT38 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo HT38
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Livepods Ht38 EM-JH133-CP Słuchawki Czarny 5 x 5 x 2 cm 50 g | 140 zł |
Słuchawki Lenovo HT38 białe | 42 zł |
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE LENOVO HT38 DOUSZNE | 44 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo HT38 Wodoodporne Gamingowe Powerbank | 49 zł |
ORYGINALNE SŁUCHAWKI LENOVO HT38 | 49 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →