Навушники
Lenovo XT80
Відео 1Фото 12 |
Lenovo XT80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo XT80
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE LENOVO XT80 DOKANAŁOWE | 75 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Douszne Bluetooth z Tws Oryginalne Bt 5 | 77 zł |
Słuchawki TWS Lenovo XT80 (czarne) | 99 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Lenovo Xt80 Czarne | 79 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Lenovo XT80 + GUMKI DO SŁUCHAWEK uniwersal | 95 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →