Słuchawki
Lenovo XT80
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Lenovo XT80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo XT80
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE LENOVO XT80 DOKANAŁOWE | 75 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Douszne Bluetooth z Tws Oryginalne Bt 5 | 77 zł |
Słuchawki TWS Lenovo XT80 (czarne) | 99 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Lenovo XT80 | 90 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Lenovo Xt80 Czarne | 79 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Lenovo XT80 + GUMKI DO SŁUCHAWEK uniwersal | 95 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →