Słuchawki
Lenovo Essential Stereo Analog Headset (4XD0K25030)
Lenovo Essential Stereo Analog Headset 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Essential Stereo Analog Headset
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Stereo Analog Headset | 124 zł |
Słuchawki z mikrofonem LENOVO Czarny 4XD0K25030 | 146 zł |
Słuchawki Lenovo Essential Stereo (4XD0K25030) | 103 zł |
Analogowy zestaw słuchawkowy LENOVO Essential Stereo 4XD0K25030 | 114 zł |
Lenovo Analogowy zestaw słuchawkowy Essential Stereo 4XD0K25030 | 119 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →