Słuchawki
Lenovo Go Wired ANC (4XD1C99223)
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Lenovo Go Wired ANC |
|
Pięć mikrofonów dla ENC i cztery mikrofony dla ANC. Obsługa zastrzeżonej aplikacji dla ustawień i kontroli.
Kolory czarny i szary dostępne są w różnych konfiguracjach. Czarne słuchawki są dostarczane z przejściówką z USB A na USB C, a szare z etui. W związku z tym czarne nie mają obudowy, a szare mają tylko przejściówkę i kabel USB C.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Go Wired ANC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Lenovo Go (4XD1C99223) | 249 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! lenovo Zestaw słuchawkowy Go Wired ANC (czarny) 4XD1C9 | 287 zł |
Lenovo 4xd1c99223 Headset Posrebrzany | 405 zł |
Lenovo Go Wired ANC Headset Wbudowany mikrofon, czarny, przewodowy, Noice | 349 zł |
Lenovo 4xd1c99223 Headset Posrebrzany 7326212 | 471 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →