Навушники
Lenovo Go Wired ANC (4XD1C99223)
Відео 1Фото 16 |
Lenovo Go Wired ANC |
|
П'ять мікрофонів для ENC та чотири мікрофони для ANC. Підтримка фірмової програми на налаштування та управління.
Чорний та сірий кольори мають різні комплектації. З чорними навушниками йде перехідник USB A – USB-C, а із сірими – чохол. Відповідно у чорних немає чохла, а сірих - перехідника і кабель тільки USB-C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Go Wired ANC
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki Lenovo Go (4XD1C99223) | 249 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! lenovo Zestaw słuchawkowy Go Wired ANC (czarny) 4XD1C9 | 287 zł |
Lenovo 4xd1c99223 Headset Posrebrzany | 405 zł |
Lenovo Go Wired ANC Headset Wbudowany mikrofon, czarny, przewodowy, Noice | 349 zł |
Lenovo 4xd1c99223 Headset Posrebrzany 7326212 | 471 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →