Lenovo ThinkPlus X3 Pro
Фото 12 |
Lenovo ThinkPlus X3 Pro |
|
Водостійка бездротова bluetooth-гарнітура з передачею звуку за технологією кісткової провідності для активних занять спортом. На відміну від традиційних навушників, що накривають вуха цілком, вставляються у вушну раковину або вушний канал, така модель м'яко притискається до кісток вилиць біля вуха. Цифровий аудіосигнал перетворюється швидкодіючим чіпсетом і за допомогою п'єзодинамічних випромінювачів перетворюється на модульовані вібрації, які передаються на барабанну перетинку через кістки черепа.
Ключовою перевагою такої технології перед класичною є повністю відкриті вуха, які дають можливість без перешкод сприймати звуки оточення. Таким чином, навушники Lenovo ThinkPlus X3 Pro можуть безпечно використовуватись у міських умовах. Ідеально підійдуть для регулярних пробіжок та інтенсивних занять іншими видами спорту, у т.ч. для велотренувань, катання на скейтборді, звичайних та роликових ковзанах тощо. Надійне кріплення утримує гарнітуру на голові при раптових прискореннях, різких поштовхах та вібрації. Захист від води відповідає стандарту IPX56, що дозволяє не побоюватися атмосферних опадів та поту. Енергії вбудованого акумулятора вистачає на 7 годин автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo ThinkPlus X3 Pro
Усі ціни 7 →Słuchawki Lenovo X3 Pro czerwone | 114 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe z przewodnictwem kostnym Lenovo X3 Pro Wodoodporne | 95 zł |
SŁUCHAWKI SPORTOWE BEZPRZEWODOWE LENOVO KOSTNE IPX | 112 zł |
Słuchawki TWS Lenovo X3PRO (czarne) | 96 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe z przewodnictwem kostnym Lenovo X3 Pro Wodoodporne | 100 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Kostne Lenovo X3 Pro | 114 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Lenovo Thinkplus Bone X3 PRO Białe | 121 zł |