Lenovo GM2 Pro
Відео 4Фото 10 |
Lenovo GM2 Pro |
|
Ефектні геймерські навушники з бездротовим підключенням, LED-підсвічуванням і підтримкою ігрового режиму з низькими затримками. Позиціонуються як товар середньої цінової категорії, орієнтований молодіжну аудиторію. Відрізняються стильним зовнішнім дизайном, ергономічною формою, порівняно невеликою масою та гарною фіксацією у вусі, яка досягається за рахунок підбору змінних силіконових насадок-амбушюрів (3 розміри в комплекті).
Навушники Lenovo GM2 Pro легко та зручно сідають у вушній раковині будь-якого розміру та надійно утримуються при активному русі. Вбудований мікрофон підтримує технологію цифрового шумоподавлення ENC і дозволяє спілкуватися зі своєю командою в розрахованих на багато користувачів шутерах та інших іграх з підтримкою функції голосового чату, що дає вагому ігрову перевагу. Якісні динамічні драйвери з неодимовими магнітами та діаметром діафрагми (10 мм) здатні відтворювати повний частотний діапазон з вираженим акцентом на низькочастотній частині. Цього достатньо для яскравого озвучування ігрового оточення в іграх будь-яких жанрів. Бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3 забезпечує низькі затримки та покращену стабільність з'єднань. Вбудовані акумулятори забезпечує до 5 годин активної автономності, яка за допомогою зарядного кейсу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo GM2 Pro
Усі ціни 10 →Słuchawki Lenovo GM2 Pro czarne | 69 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo GM2 Pro Z Powerbankiem Spotowe Gamingowe 5. | 65 zł |
Słuchawki LENOVO GM2 PRO Bezprzewodowe z Powerbankiem | 109 zł |
LENOVO GM2 PRO EARBUDS | 59 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo GM2 Pro Wodoodporne Gamingowe z Powerbankie | 55 zł |