Lenovo GM2 Pro
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Lenovo GM2 Pro |
|
Spektakularne słuchawki douszne dla graczy z łącznością bezprzewodową, podświetleniem LED i obsługą trybu gier o niskim opóźnieniu. Pozycjonowany jako produkt średniej ceny, skierowany do młodych odbiorców. Wyróżniają się stylowym wyglądem zewnętrznym, ergonomicznym kształtem, stosunkowo niską wagą i dobrym trzymaniem w uchu, co osiągamy poprzez dobór wymiennych silikonowych końcówek dousznych (w zestawie 3 rozmiary).
Słuchawki Lenovo GM2 Pro łatwo i wygodnie dopasowują się do uszu dowolnej wielkości i bezpiecznie trzymają się podczas aktywnego ruchu. Wbudowany mikrofon obsługuje technologię cyfrowej redukcji szumów ENC i umożliwia komunikację z zespołem w strzelankach wieloosobowych i innych grach z obsługą czatu głosowego, co zapewnia znaczną przewagę w grach. Wysokiej jakości przetworniki dynamiczne z magnesami neodymowymi i średnicą membrany (10 mm) są w stanie odtworzyć pełny zakres częstotliwości z wyraźnym naciskiem na część o niskiej częstotliwości. To wystarczy do kolorowej punktacji środowiska gier w grach dowolnego gatunku. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.3 zapewnia niskie opóźnienia i lepszą stabilność połączenia. Wbudowane akumulatory zapewniają do 5 godzin aktywnej autonomii, co jest możliwe dzięki etui ładującemu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo GM2 Pro
Wszystkie ceny 14 →Słuchawki Lenovo GM2 Pro czarne | 69 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo GM2 Pro Z Powerbankiem Spotowe Gamingowe 5. | 65 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Gm2 Pro Z Powerbank | 69 zł |
LENOVO GM2 PRO EARBUDS | 59 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo GM2 Pro Wodoodporne Gamingowe Powerbank | 59 zł |