Słuchawki
Lenovo HD800
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Lenovo HD800 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo HD800
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo HD800 Słuchawki Złoto HD800GD | 169 zł |
Lenovo Słuchawki nauszne bluetooth HD800 Złote UHLNNBNBHD800GO | 170 zł |
Nauszne Lenovo Bluetooth Headset HD800 złote SL-BT-LEN-031 | 169 zł |
Słuchawki nauszne Lenovo HD800 złote | 179 zł |
LENOVO HD800 Złote HD800GOL | 180 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →