Panasonic RB-M300B
Відео 2Фото 9 |
Panasonic RB-M300B |
|
Бездротові накладні навушники закритого типу з вбудованим мікрофоном, комплектним знімним кабелем і фірмовим басовим звучанням Extra Bass System Deep. Від інших подібних моделей відрізняються вражаючою автономністю (до 50 год), яку забезпечує ємний вбудований літій-іонний акумулятор. Додатковим бонусом стала підтримка технології швидкої зарядки, яка за 15 хв підключення накопичує енергію, якої вистачить на 3 год звучання.
Навушники Panasonic RB-M300B мають міцну і точно подстраивающуюся під анатомічні особливості голови користувача конструкцію. Позиціонуються виробником як продукт верхній частині середньої цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів, що віддають перевагу ергономічну брендовий персональну акустику. Будуть особливо корисні людям, часто здійснюють тривалі поїздки під час яких зарядка неможлива.
Обладнані потужними динамічними драйверами діаметром 40 мм з неодимовими магнітами, забезпечують якісне і точне відтворення треків будь-яких музичних жанрів. Завдяки акцентованого басу, особливо ефектно звучить електронна танцювальна музика та хіп-хоп. В якості джерела аудіосигналу можуть використовуватися будь-які сучасні моделі смартфонів, планшетів або смартфонів з підтримкою кодеків SBC і AAC. Бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0 дозволяє підтримувати з'єднання на відстані до 10 м, а вбудований мікрофон перетворює навушники Hands Free гарнітуру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic RB-M300B
Усі ціни 12 →Panasonic RB-M300BE-C Słuchawki Bezprzewodowe Beżowy | 353 zł |
Panasonic RB-M300BE - headphones with mic | 357 zł |
Słuchawki nauszne PANASONIC RB-M300B Kremowy | 300 zł |
Panasonic RB-M300 nauszne słuchawki bezprzewodowe generujące głęboki bas ( | 279 zł |
Słuchawki nauszne PANASONIC RB-M300B Czarny | 260 zł |