Навушники
Panasonic RZ-B310W
Відео 2Фото 14 |
Panasonic RZ-B310W |
|
Активне шумозаглушення. Фірмова технологія, що збільшує глибину басів. Компактні розміри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic RZ-B310W
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic RZ-B310W bezprzewodowe słuchawki z hybrydową redukcją szumów prz | 172 zł |
PANASONIC Słuchawki bezprzewodowe PANASONIC RZ-B310WDE-K Czarny | 239 zł |
Dokanałowe Panasonic RZ-B310WDE-K Czarne SL-BT-PAN-0002 | 259 zł |
Panasonic RZ-B310W bezprzewodowe słuchawki z hybrydową redukcją szumów (pr | 266 zł |
Słuchawki dokanałowe PANASONIC RZ-B310WDE-K Czarny | 200 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →